Awans drużyny SP 7 Koszalin do finałów wojewódzkich 𝑻𝒖𝒓𝒏𝒊𝒆𝒋𝒖 𝒐 𝑷𝒖𝒄𝒉𝒂𝒓 𝑻𝒚𝒎𝒃𝒂𝒓𝒌𝒖 🏆🟢 w kategorii U-12 chłopców.

🗣 𝗪𝗶𝗸𝘁𝗼𝗿 𝗕𝘂𝘁𝗿𝘆𝗺, trener 🔵⚪ U-12: 𝐷𝑧𝑖𝑠𝑖𝑎𝑗 𝑏𝑟𝑎𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑢𝑑𝑧𝑖𝑎ł 𝑤 𝑒𝑙𝑖𝑚𝑖𝑛𝑎𝑐𝑗𝑎𝑐ℎ 𝑡𝑢𝑟𝑛𝑖𝑒𝑗𝑢 𝑜 𝑃𝑢𝑐ℎ𝑎𝑟 𝑇𝑦𝑚𝑏𝑎𝑟𝑘𝑢 𝑑𝑜 𝑓𝑖𝑛𝑎ł𝑢 𝑤𝑜𝑗𝑒𝑤𝑜́𝑑𝑧𝑘𝑖𝑒𝑔𝑜. 𝑍𝑤𝑦𝑐𝑖𝑒̨𝑧̇𝑦𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑖 𝑤 𝑓𝑖𝑛𝑎𝑙𝑒 𝑠𝑝𝑜𝑡𝑘𝑎𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑠𝑖𝑒̨ 𝑧 𝑧𝑒𝑠𝑝𝑜ł𝑒𝑚 𝑆𝑃 18. 𝑍𝑑𝑒𝑐𝑦𝑑𝑜𝑤𝑎𝑛𝑖𝑒 𝑑𝑤𝑎 𝑛𝑎𝑗𝑙𝑒𝑝𝑖𝑒𝑗 𝑔𝑟𝑎𝑗𝑎̨𝑐𝑒 𝑑𝑟𝑢𝑧̇𝑦𝑛𝑦.
𝑀𝑒𝑐𝑧 𝑏𝑦ł 𝑏𝑎𝑟𝑑𝑧𝑜 𝑧𝑎𝑐𝑖𝑒̨𝑡𝑦 𝑖 𝑏𝑜𝑔𝑎𝑡𝑦 𝑤 𝑤𝑖𝑒𝑙𝑒 𝑧𝑤𝑟𝑜𝑡𝑜́𝑤 𝑎𝑘𝑐𝑗𝑖. 𝑃𝑜𝑐𝑧𝑎̨𝑡𝑒𝑘 𝑛𝑎𝑙𝑒𝑧̇𝑎ł 𝑑𝑜 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑐𝑖𝑤𝑛𝑖𝑘𝑜́𝑤, 𝑘𝑡𝑜́𝑟𝑧𝑦 𝑧𝑎𝑠𝑘𝑜𝑐𝑧𝑦𝑙𝑖 𝑛𝑎𝑠 𝑖 𝑠𝑧𝑦𝑏𝑘𝑜 𝑧𝑑𝑜𝑏𝑦𝑙𝑖 𝑑𝑤𝑖𝑒 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑖. 𝑍𝑎𝑐ℎ𝑜𝑤𝑎𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑠𝑝𝑜𝑘𝑜́𝑗 𝑖 𝑐𝑖𝑒𝑟𝑝𝑙𝑖𝑤𝑖𝑒, 𝑚𝑎𝑗𝑎̨𝑐 𝑠𝑤𝑜́𝑗 𝑝𝑙𝑎𝑛 𝑛𝑎 𝑔𝑟𝑒̨, 𝑟𝑒𝑎𝑙𝑖𝑧𝑜𝑤𝑎𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑠𝑤𝑜𝑗𝑒 𝑐𝑒𝑙𝑒. 𝑍𝑑𝑜𝑏𝑦𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑒̨ 𝑘𝑜𝑛𝑡𝑎𝑘𝑡𝑜𝑤𝑎̨ 𝑖 𝑛𝑎 𝑚𝑖𝑛𝑢𝑡𝑒̨ 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑑 𝑘𝑜𝑛́𝑐𝑒𝑚, 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑒̨ 𝑑𝑎𝑗𝑎̨𝑐𝑎 𝑛𝑎𝑚 𝑟𝑒𝑚𝑖𝑠. 𝑀𝑖𝑒𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑗𝑒𝑠𝑧𝑐𝑧𝑒 𝑠𝑧𝑎𝑛𝑠𝑒̨ 𝑛𝑎 𝑧𝑎𝑚𝑘𝑛𝑖𝑒̨𝑐𝑖𝑒 𝑚𝑒𝑐𝑧𝑢, 𝑎𝑙𝑒 𝑡𝑦𝑚 𝑟𝑎𝑧𝑒𝑚 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑠𝑧𝑘𝑜𝑑𝑧𝑖ł 𝑛𝑎𝑚 𝑠ł𝑢𝑝𝑒𝑘 𝑖 𝑝𝑜𝑝𝑟𝑧𝑒𝑐𝑧𝑘𝑎. 𝑊 𝑡𝑒𝑗 𝑠𝑦𝑡𝑢𝑎𝑐𝑗𝑖 𝑘𝑜𝑛𝑖𝑒𝑐𝑧𝑛𝑎 𝑏𝑦ł𝑎 𝑑𝑜𝑔𝑟𝑦𝑤𝑘𝑎 𝑖 𝑡𝑢𝑡𝑎𝑗 𝑧𝑛𝑜𝑤𝑢 𝑧𝑜𝑠𝑡𝑎𝑗𝑒𝑚𝑦 𝑧𝑎𝑠𝑘𝑜𝑐𝑧𝑒𝑛𝑖, 𝑡𝑟𝑎𝑐𝑎̨𝑐 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑒̨ 𝑛𝑎 3:2. 𝑁𝑖𝑒 𝑝𝑜𝑑𝑑𝑎𝑗𝑎̨𝑐 𝑠𝑖𝑒̨, 𝑤 𝑜𝑠𝑡𝑎𝑡𝑛𝑖𝑐ℎ 𝑠𝑒𝑘𝑢𝑛𝑑𝑎𝑐ℎ 𝑑𝑜𝑔𝑟𝑦𝑤𝑘𝑖 𝑤 𝑧𝑎𝑚𝑖𝑒𝑠𝑧𝑎𝑛𝑖𝑢 𝑝𝑜𝑑 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑎̨ 𝑧𝑑𝑜𝑏𝑦𝑤𝑎𝑚𝑦 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑒̨ 𝑤𝑦𝑟𝑜́𝑤𝑛𝑢𝑗𝑎̨𝑐𝑎̨.
𝑃𝑜𝑧𝑜𝑠𝑡𝑎ł 𝑘𝑜𝑛𝑘𝑢𝑟𝑠 𝑟𝑧𝑢𝑡𝑜́𝑤 𝑘𝑎𝑟𝑛𝑦𝑐ℎ. 𝑃𝑒ł𝑒𝑛 𝑒𝑚𝑜𝑐𝑗𝑖 𝑖 𝑝𝑎𝑟𝑎𝑑 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑎𝑟𝑧𝑦, 𝑝𝑜 𝑛𝑖𝑒𝑐𝑒𝑙𝑛𝑦𝑚 𝑟𝑧𝑢𝑐𝑖𝑒 𝑘𝑎𝑟𝑛𝑦𝑚 𝑧𝑎𝑤𝑜𝑑𝑛𝑖𝑘𝑎 𝑆𝑃 18 𝑛𝑎𝑠𝑧 𝑧𝑎𝑤𝑜𝑑𝑛𝑖𝑘 𝑧𝑎𝑐ℎ𝑜𝑤𝑎ł 𝑧𝑖𝑚𝑛𝑎 𝑘𝑟𝑒𝑤 - 𝑧𝑑𝑜𝑏𝑦ł 𝑏𝑟𝑎𝑚𝑘𝑒̨ 𝑖 𝑧𝑎𝑝𝑒𝑤𝑛𝑖ł 𝑛𝑎𝑚 𝑧𝑤𝑦𝑐𝑖𝑒̨𝑠𝑡𝑤𝑜 𝑤 𝑡𝑦𝑚 𝑚𝑒𝑐𝑧𝑢.
𝐷𝑧𝑖𝑒̨𝑘𝑢𝑗𝑒𝑚𝑦 𝑝𝑟𝑧𝑒𝑐𝑖𝑤𝑛𝑖𝑘𝑜𝑚 𝑧𝑎 𝑑𝑜𝑏𝑟𝑦 𝑖 𝑤𝑦𝑟𝑜́𝑤𝑛𝑎𝑛𝑦 𝑚𝑒𝑐𝑧.

𝐺𝑟𝑎𝑡𝑢𝑙𝑢𝑗𝑒̨ 𝑤𝑠𝑧𝑦𝑠𝑡𝑘𝑖𝑚 𝑐ℎł𝑜𝑝𝑐𝑜𝑚 𝑑𝑧𝑖𝑠𝑖𝑒𝑗𝑠𝑧𝑒𝑗 𝑔𝑟𝑦. 𝑊 𝑚𝑒𝑐𝑧𝑢 𝑓𝑖𝑛𝑎ł𝑜𝑤𝑦𝑚 𝑧𝑎𝑐ℎ𝑜𝑤𝑎𝑙𝑖𝑠́𝑚𝑦 𝑑𝑢𝑧̇𝑦 𝑝𝑜𝑡𝑒𝑛𝑐𝑗𝑎ł 𝑒𝑚𝑜𝑐𝑗𝑜𝑛𝑎𝑙𝑛𝑦 𝑜𝑟𝑎𝑧 𝑑𝑜𝑗𝑟𝑧𝑎ł𝑜𝑠́𝑐́ 𝑤 𝑘𝑙𝑢𝑐𝑧𝑜𝑤𝑦𝑐ℎ 𝑚𝑜𝑚𝑒𝑛𝑡𝑎𝑐ℎ 𝑚𝑒𝑐𝑧𝑢 𝑓𝑖𝑛𝑎ł𝑜𝑤𝑒𝑔𝑜. 𝑃𝑜𝑡𝑟𝑧𝑒𝑏𝑎 𝑛𝑎𝑚 𝑡𝑎𝑘𝑖𝑐ℎ 𝑝𝑟𝑧𝑒ł𝑎𝑚𝑎𝑛́. 𝑁𝑎𝑔𝑟𝑜𝑑𝑎̨ 𝑗𝑒𝑠𝑡 𝑚𝑜𝑧̇𝑙𝑖𝑤𝑜𝑠́𝑐́ 𝑢𝑑𝑧𝑖𝑎ł𝑢 𝑤 𝑑𝑎𝑙𝑠𝑧𝑒𝑗 𝑝𝑟𝑧𝑦𝑔𝑜𝑑𝑧𝑖𝑒. 𝐽𝑒𝑑𝑧𝑖𝑒𝑚𝑦 𝑛𝑎 𝑓𝑖𝑛𝑎ł 𝑤𝑜𝑗𝑒𝑤𝑜́𝑑𝑧𝑘𝑖 𝑑𝑜 𝑆𝑧𝑐𝑧𝑒𝑐𝑖𝑛𝑘𝑎, 𝑎 𝑡𝑎𝑚 𝑏𝑒̨𝑑𝑧𝑖𝑒𝑚𝑦 𝑠𝑖𝑒̨ 𝑐𝑖𝑒𝑠𝑧𝑦𝑐́ 𝑧 𝑛𝑎𝑠𝑧𝑒𝑗 𝑔𝑟𝑦.

Gratulujemy ❤️🥳❤️

Gratulujemy wyróżnienia i życzymy dobrego czasu!

wspolpraca-z-ap-baltyk-14103.jpg

Wydział Szkolenia Zachodniopomorski Związek Piłki Nożnej powołał zawodników na mecz kontrolny Reprezentacji ZZPN (chłopcy #rocznik2010) z Akademia Piłkarska Pogoń Szczecin (#rocznik2010), który odbędzie się w środę 6. marca o godz. 14:00 w Szczecinie.
Wśród powołanych znalazł się zawodnik z drużyny trampkarzy młodszych 🔵⚪ Łukasza Duszkiewicza 𝗝𝗮𝗸𝘂𝗯 𝗖𝗵𝗺𝗶𝗲𝗹𝗲𝘄𝘀𝗸𝗶.
Gratulujemy❗

wspolpraca-z-ap-baltyk-13378.jpg

🚌🔵⚪ Wyruszyli w podróż, kierując się ku spełnieniu marzeń. Sportowcy z AP Bałtyk Koszalin, uczniowie klas sportowych 5️⃣𝗲 i 6️⃣𝗲 ze SP 7 Koszalin, razem z wychowawcami, Wiktorem Butrymem i Krzysztofem Karpowiczem, wyruszają w podróż na mecz Ligi Europy | UEFA Europa League do Hamburga FC SHAKHTAR 🇺🇦 🆚 Olympique de Marseille 🇫🇷.

Serdecznie dziękujemy firmom Do It Sport oraz DoitPlay za dostarczenie biletów na wydarzenie 🤝🏻💙🤍.

Dziękujemy również dyrekcji naszej „Siódemki” za wzorową współpracę, pozwalającą na łączenie edukacji z rozwojem naszych sportowych pasji 🤝🏻💙🤍.

wspolpraca-z-ap-baltyk-13159.jpg

❄️⚽ Zespół trampkarza młodszego #rocznik2010 rozegrał grę kontrolną z Salos Szczecin 2010.

🗣️ Ł𝘂𝗸𝗮𝘀𝘇 𝗗𝘂𝘀𝘇𝗸𝗶𝗲𝘄𝗶𝗰𝘇, trener C2 🔵⚪: „Cieszy postawa chłopaków w kolejnym spotkaniu i realizacja założeń przedmeczowych. Mecz był toczony w dobrym tempie i obie drużyny zaprezentowały się z fajnej strony.

Dziękujemy za wspólne granie i do zobaczenia w lidze.”

Kolejny sparing ekipa Łukasza Duszkiewicza zagra w środę z Polonią Leszno.

wspolpraca-z-ap-baltyk-13160.jpg