15 września uczniowie kl.2 c   obchodzili   Międzynarodowy Dzień Kropki , święto  kreatywności,  odwagi i zabawy. Dzieci obejrzały animowany film o kropce, który powstal na podstawie książki Petera Reynoldsa pt.,,The Dot ".Stał się on inspiracją  do rozmowy na temat odkrywanych talentów
i  mocnych stron uczniów. Dzieci miały możliwość wykazać  się swoimi zdolnościami matematycznymi, plastycznymi i technicznymi. Ukladały puzzle i grały w gry motywem kropki. W zespołach wykonały,,kropkowe dzieła ", które zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym. ,,Kropkowy zawrót głowy " był okazją do integracji zespołu klasowego , wspólnej zabawy , twórczej pracy , zaprezentowania mocnych stron oraz odkrycia nowych talentów drugoklasistów.