15 listopada w naszej szkole odbyło się uroczyste wręczenie nagród w drugiej edycji Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Koszalin- moja mała Ojczyzna". Konkurs był objęty patronatem Kuratorium Oświaty, Prezydenta Miasta Koszalin, Muzeum w Koszalinie. Partnerem konkursu było Archiwum Państwowe w Koszalinie.

W tym roku w konkursie wzięło udział dziesięć  szkół: SP1, SP3, SP4, SP17, SP18, SP21, SP23, niepubliczna "Nasza Szkoła", "EuroSzkoła" i SP7.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Uczniowie z klasy 1c i 3c z tej okazji przygotowali krótki występ, ukazujący piękno naszego miasta,naszej małej Ojczyzny - Koszalina, a uczennica klasy 6d Aleksandra Buchwald uraczyła nas swoim pięknym głosem.

Uroczystość uświetnili goście honorowi: przedstawiciel Urzędu Miasta Pan Przemysław Krzyżanowski, przedstawicielka Archiwum Państwowego Pani Dorota Cywińska oraz przedstawicielka Muzeum w Koszalinie Pani Irena Nowogrodzka - Barańska. Uczestnicy konkursu oraz zaproszeni goście z zainteresowaniem obejrzeli wystawę nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Dziękujemy wszystkim za przybycie i zachęcamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu!