‼️ Uwaga Uczniowie i Rodzice ‼️
Park Wodny Koszalin zaprasza do wzięcia udziału w konkursie :
🏊🏻‍♂️ Program Aktywna Szkoła 🏊🏻‍♂️
Organizatorem konkursu jest Zarząd Obiektów Sportowych SP z.o.o w Koszalinie .
Celem programu jest zintegrowanie uczniów , promowanie zdrowego stylu życia oraz rozwijanie umiejętności społecznych .
‚,Aktywna Szkoła ,, jest świetnym sposobem na zachęcanie uczniów do dodatkowych zajęć oraz integracje społeczności szkolnej w koszalińskim parku wodnym .
Zasady konkursu :
✔️ Uczniowie szkół podstawowych i ponadpodstawowych do 20 roku życia, za okazaniem ważnej legitymacji szkolnej, korzystając z usług Parku Wodnego Koszalin zgodnie z harmonogramem wejść dla poszczególnych placówek, zbierają punkty dla swojej szkoły (jedna wizyta w dniu promocji = jeden punkt dla szkoły). Bilet wstępu w ramach Akcji upoważnia do 2-godzinnego pobytu w strefie rekreacji i na basenie sportowym w cenie 20 zł za jedną osobę.
✔️ Szkoła z najwyższą frekwencja otrzymuje puchar oraz nagrodę w postaci bezpłatnej wizyty w parku wodnym .
Szczegółowy regulamin i harmonogram wejść dla szkół można znaleźć na stronie internetowej :