Zbliżają się długo oczekiwane i upragnione ferie🛷⛸⛷🏂. W naszej szkole to także czas podsumowań osiągnięć pracy uczniów w pierwszym semestrze roku szkolnego 2022/23.

Dzisiaj odbyły się uroczyste apele na których uczniowie usłyszeli kilka słów na temat bezpiecznego spędzenia zimowej przerwy wygłoszonych przez funkcjonariusza Straży Miejskiej, a także poznali swoje osiągnięcia w nauce.
Tradycją SP7 jest przyznawanie🥇 „Złotej Tarczy” dla klasy z najwyższą średnią, a także 🥈„Srebrnej Tarczy”, którą otrzymuje klasa z najlepszą frekwencją. Pierwszy semestr był wyjątkowy, ponieważ pierwszy raz w historii (!) najwyższą średnią mogą się pochwalić aż dwie klasy! Uczniowie 4B i 4E uzyskali średnią 4.95 i to oni otrzymali z rąk Pani Dyrektor „Złotą Tarczę”. „Srebrna Tarcza” powędrowała do klasy 5D – średnia frekwencja wyniosła 92,4%.

Gratulujemy wszystkim wyróżnionym

❗️