Biblioteka szkolna ogłasza: w najbliższy poniedziałek tj. 30 -10 - 2023r. odbędzie się kolejna już edycja "Przerwy na czytanie". Akcja polega na biciu rekordu w liczbie osób czytających podczas przerwy. Zapraszamy CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ SZKOLNĄ!! Wystarczy przynieść ulubioną lub jeszcze nie przeczytaną książkę lub wypożyczyć ją z biblioteki i już. Wspólne czytanie to duża frajda! W tym dniu chodzenie z książką pod pachą jest COOL ! Dziękujemy za dołączenie do akcji!

May be an image of ‎text that says '‎PRZERWA NA CZYTANIE PRZERWA NA CZYTANIE PRZERWA NA CZYTANIE PRZ PRZERWA NA CZYTANIE PRZERWA NA CZYTANIE PR Z ER W A NA A CZYTANI c E RZERWA N CZYTANIE CکN PONIEDZIAŁEK 30 10 2023r. (wszystkie przerwy) DOŁĄCZ DONAS NAS‎'‎