Trzecie miejsce koszalińskiej «Siódemki» w Finale Wojewódzkim Igrzysk Dzieci w koszykówce chłopców. W województwie Pomorze Zachodnie do rywalizacji w igrzyskach przystąpiło 2️⃣5️⃣6️⃣ szkół❗

SP 7 Koszalin i Koszalin Centrum Pomorza reprezentowali uczniowie klasy sportowej 6️⃣e – zawodnicy AP Bałtyk Koszalin: Daniel Tsonev, Nikodem Muzyk, Dawid Morawski, Kacper Kaczanowski, Mateusz Pozorski, Filip Płóciennik, Filip Pęcherzewski, Leon Rogowski, Hubert Kulesza, Maciej Wąchała, Eryk Nazaruk oraz Janek Waskan z klasy 5️⃣b.
Sztab: Krzysztof Karpowicz, Katarzyna Pozorska.

🤝🏻 Dziękujemy Pani Dyrektor VI Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie przy ul. Dąbka w Koszalinie za możliwość organizacji finałowego turnieju koszykówki oraz Panu Piotrowi Stępnikowi za profesjonalną pomoc w tym wydarzeniu.

Gratulujemy 🥳❤️