Porozumienie Współpracy Politechniki Koszalińskiej ze Szkołą Podstawową nr 7 w Koszalinie
W dniu 12 stycznia 2022 r. Szkoła Podstawowa nr 7 im. I Armii Wojska Polskiego zawarła porozumienie o współpracy dydaktycznej z Politechniką Koszalińską . Umowę sygnowali rektor Politechniki Koszalińskiej prof. dr hab. dr hab. Danuta Zawadzka oraz dyrektor mgr Katarzyna Socha Dąbrowska .
Podpisane porozumienie umożliwi naszym uczniom poznanie uczelni nie tylko w perspektywie przyszłych zainteresowań edukacyjno- zawodowych, ale przede wszystkim pozwoli zdobyć wiadomości i umiejętności z obszaru nauk ścisłych, technicznych, ekonomicznych oraz humanistycznych . Zakłada to także rozwój naszych nauczycieli , którzy dokładają wszelkich starań, aby proces nauczania w naszej szkole był jak najbardziej efektywny.
W ramach współpracy uczniowie naszej szkoły będą brali udział w wykładach, ćwiczeniach tablicowych i laboratoryjnych .
Cieszymy się bardzo z możliwości rozwoju i zdobywania nowych umiejętności!